Banky a finanční služby

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

DANĚ-ÚČETNICTVÍ-MZDY OLOMOUC

Účetní firma sídlící v centru Olomouce nabízí kompletní ekonomický servis pro podnikatele, živnostníky, právnické a fyzické osoby i pro neziskové organizace (SVJ). Zpracování účetnictví, daňové evidence, mezd, vedení mzdové agendy atd. Daňová přiznání ke všem daním. Možnost zpracování dat on-line.

Tylova 1136/6, Olomouc

DANĚ-ÚČETNICTVÍ-MZDY OLOMOUC

Účetní firma nabízí kompletní ekonomický servis pro podnikatele, živnostníky, osoby zapsané v obchodním rejstříku i neziskové organizace (SVJ). Zpracování účetnictví, daňové evidence, mezd, vedení mzdové agendy. Veškerá daňová přiznání. Poradenství, spolupráce. Možnost zpracování dat on-line.

Tylova 1136/6, Olomouc

Bc. Jana Vázlerová - daňový poradce ev.č. 3396

Nabídka daňového poradenství, vedení účetnictví včetně zpracování mezd a účetního poradenství. Specializace na problematiku DPH.

Dolní Hejčínská 47/25, Olomouc

Ing. Martina Melicharová

Jsem zástupce společnosti Abivia s.r.o. Provádíme insolvenci právnických subjektů a oddlužení fyzických osob (osobní bankrot). Oddlužení je cesta ...

Pasteurova 10, (firma Abivia), Olomouc

Účetní kancelář TRIO Uničov

Vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd, daňové přïznání, poradneství. Vše ve spolupráci s daňovým poradcem.

Olomoucká 226, Uničov

SEBSAM s.r.o.

Firma nabízí komplexní služby v oboru daně a účetnictví. Zpracujeme Vám účetnictví či daňovou evidenci, mzdy a personální agendy. Zastoupíme Vás při styku s Finančním úřadem, Okresní sociální správou a Zdravotními pojišťovnami.

Olomoucká 226, Uničov

Abivia s.r.o.

Oddlužením pomůžem vyřešit Vaši svízelnou finanční situaci. Bezplatně zkonzultujeme i Vaše finanční problémy a navrhneme nejlepší možnou cestu k osvobození od dluhů ( oddlužení ). Poskytneme Vám veškerou potřebnou asistenci a administrativní i právní pomoc.

Pasteurova 10, Olomouc

Václav Habovský

Domy, byty, chaty, chalupy, pozemky na prodej, pronájem,komplexního právního a finančního servisu při koupi či prodeji nemovitostí a bytů.

8.května 4, Šumperk

Prima hypotéka

Zajišťujeme hypoteční poradenství pro fyzické i právnické osoby. Zprostředkujeme Vám hypotéky za zvýhodněných úrokových sazeb a poplatků. Naše kompletní služby hypotečních makléřů získáte zdarma.

8. května 497/37, Olomouc

JANA SMRKTOVÁ -

stříhání a úprava psů Olomouc Hlubočky

Zahradní 259, Hlubočky-Mariánské Údolí

Nikola Křivánková

Jsem obchodní zástupce Allianz pojišťovny a. s. Nabídka produktů a služeb: ♦životní pojištění ♦pojištění privátního majetku a odpovědno...

Olomouc - Nové Sady

Offshore consulting

Poradenství a konzultace v oblasti problematiky offshore společností, anonymity vlastnictví a ochrany majetku. Zakládání účtů a poradenství při daňové optimalizaci. Zajistíme založení privátní společnosti s ručením omezením s vysokou mírou anonymity a ochrany majetku.

Prostějov

Vlasta Šišková - pojištění

Nabízíme služby v oblasti pojištění.

Jeremenkova 1211/40b, Olomouc-Hodolany(3. patro)

JANA SMRKTOVÁ - finanční konzultant

stříhání a úprava psů Olomouc Hlubočky

Zahradní 259, Hlubočky - Mariánské Údolí

Ú.D.P. Olomouc s.r.o.

vedení účetnictví, zpracování daňové evidence, daňová přiznání, mzdy, personalistika, účetní a daňové poradenství

Náves Svobody 35/47, Olomouc - Holice

Ing. Bohdan Klímek - stavební spoření

Poskytujeme poradenství v oblasti financování bydlení a stavebního spoření.

Na střelnici 333/2, Olomouc-Lazce

Finesa Consulting, spol. s r.o.

Poskytováni služeb v oblasti ekonomického, finančního a účetního poradenství. Vedení účetnictví.

8. května 450/8, Olomouc

SMART HYPO, s.r.o.

Zajistíme rychlé finanční úvěry bez ručitele (i s ručením nemovitostí), po celé ČR, bez poplatků a na cokoliv, od 20 000,-Kč výše, se splatností 1-3 roky. Nabídka platí pro fyzické i právnické osoby. Žádosti přijímáme po telefonu i on-line.

Sokolská 536/22, Olomouc

Advokátní kancelář JUDr. Lenka Vidovičová

Nabízíme služby tuzemské i zahraniční klientele, zejména v oblastech: obchodní právo (firemní právo, zakládání společnosti), občanské právo (převody nemovitostí, advokátní úschova). Likvidace firem a správa konkurzní podstaty.

Zámečnická 497/3, Olomouc

PORFIN, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství v oblasti osobních či rodinných financí. Fyzickým i právnickým osobám nabízíme investiční a úvěrové poradenství a poradenství v oblasti zaměstnaneckých výhod. Radíme jak na investice jak na úvěry.

Křížkovského 843/5, Olomouc

IDOS GROUP CZ, s.r.o., ing. Soňa Alimi

Nabízíme kompletni vedení podvojného účetnictví, daňové evidence a daňové poradenství. Domluvíme se s vámi v anglickém jazyce, francouzském jazyce a jazyce arabském. We are offering complete accounting services and tax advices. We are able to communicate in english, french and arabic language.

Vítězství 8/370, Olomouc, Droždín

SMART Capital, a.s.

Zajišťujeme rychlé finanční půjčky bez ručitele, po celé ČR, bez poplatků a na cokoliv, od 5000,- Kč výše, se splatností 1-3 roky. Nabídka platí pro fyzické i právnické osoby. Žádosti můžete zadávat telefonicky nebo on-line.

Hněvotínská 241/52, Olomouc

Excelfin, s.r.o.

Zaměřujeme se na práci s pohledávkami různé kvality, provádíme inkaso pohledávek, odkup pohledávek a jejich další realizaci v exekučních řízeních či jiným dostupným způsobem. Pro dlužníky nabízí možnosti řešení exekucí jejich majetku.

Polská 398/48a, Olomouc

Účetní služby - Jana Kajzarová

Nabízím vedení účetnictví a daňové evidence, poradenství v oblasti účetnictví. Poskytujeme související služby, zpracování mezd, daňová přiznání, vyhotovení přehledů, tiskopisů pro úřady instituce a zastoupení klienta v jednání s nimi. Rádi Vám připravíme individuální nabídku. Působíme v olomouckém regionu.

Lazecká 344/4A, Olomouc

FINE REALITY

Poskytujeme finanční bezúročné půjčky až 100 000 Kč při prodeji Vaší nemovitosti. Naše realitní kancelář také nabízí zálohy až polovinu ceny nemovitosti na 3 měsíce zcela bez navýšení. Veškeré realitní služby po celé ČR, další informace telefonicky.

Hynaisova 554/11, Olomouc

FINE CREDIT

Poskytujeme rychlé telefonní FINE Půjčky bez ručitele, celá ČR, bez poplatků a na cokoliv, od 20 000 Kč výše, se splatností 1-3 roky. Pro získání půjčky můžete vyplnit on-line žádost nebo volat FINE linku.

Sokolská 536/22, Olomouc

Dime group, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti financování dopravní techniky firmám i soukromým osobám. Specializujeme se na úvěry, finanční leasing i operativní leasing včetně pojištění vozidel. Spolupracujeme s významnými prodejci nových i ojetých vozů.

Wellnerova 1215/1, Olomouc

Petr Popelka - pojištění

Daňové, účetní, mzdové a pojišťovací poradenství

Bacherova 1251/6, Olomouc

Oswald a.s.

Nabízíme on-line zpracování mezd a vedení učetnictví v návaznosti na daňové povinnosti pod dohledem daňových poradců a auditora. Umožňujeme aktuální spojení od Vás k nám.

Trusovická 688, Bohuňovice

Svět daní, s.r.o.

Poskytujeme daňové a účetní poradenství, zpracování, vedení a kontrola účetnictví a daňové evidence na software klienta či na vlastním software Pohoda 2005 nebo ESO9 Intranet. Dále nabízíme auditorské služby, zpracování mzdové a personální agendy.

Na zákopě 443/2, Olomouc

FINAUDIT

Provádíme audit účetní uzávěrky, daňové poradenství, oceňování, projekty přeměny, finanční, účetní poradenství a auditorské služby pro neziskové organizace, obce, kraje, mezinárodní účetní standardy, konsolidace. Osvědčení komory auditorů ČR č.154.

tř. Svobody 645/2, Olomouc

Jana Ptáčková - daňové poradenství

Nabízíme zpracování daní, daňových přiznaní, daňové poradenství a optimalizaci, odklady termínu pro podávání daňových přiznání. Nabízíme zastupování před úřady, jednoduché a podvojné účetnictví, účetní výkazy, mzdové účetnictví, mzdy a auditorské služby.

1. máje 827/8, Olomouc

Radmila Brožová - daňový poradce

Poskytování služeb daňového poradce.

Hvězdné údolí 820/41, Šternberk

Eva Hrubá - pojištění, spoření, úvěry

Zajištění pojištění, stavebního spoření, hypoték a spotřebitelských úvěrů.

Krampolova 479/10, Šternberk

Ing. Josef Špaček - daňový poradce

Nabízím právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.

tř. Svobody 956/31, Olomouc

Mgr. Karla Maderová Voltnerová - daňový poradce

Právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.

V hlinkách 651/3, Olomouc

Ing. Pavel Šimeček - daňový poradce

Nabízíme právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.

8. května 497/37, Olomouc

Ing. Olga Hochmannová - daňový poradce

Právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.

Neumannova 827/1, Olomouc

Offshore consulting

Poradenství a konzultace v oblasti problematiky offshore společností, anonymity vlastnictví a ochrany majetku. Zakládání účtů a poradenství při daňové optimalizaci. Zajistíme založení privátní společnosti s ručením omezením s vysokou mírou anonymity a ochrany majetku.

Prostějov

Hana Hájková - vedení účetnictví

Zpracování účetnictví a daňové evidence, poskytování poradenství.

Hlavní náměstí 89/1, Šternberk

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?