Elektro, mobily a počítače

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9

ElektroLand.cz

Provozujeme internetový obchod se specializací na domácí spotřebiče, elektroniku, fotoaparáty, nářadí a výpočetní techniku s rozvozem až do domu po celé ČR. Nabízíme chladničky, myčky, pračky, vestavěné spotřebiče, TV, DVD přístroje, MP3, kamery, počítače.

Na střelnici 343/48, Olomouc

Klimatizace Gree - TD metal, s.r.o.

Nabízíme novinku na českém trhu. Klimatizace a tepelná čerpadla GREE. Velkoobchodní a maloobchodní prodej. Kompletní instalace klimatizace, tepelného čerpadla do rodinných domů, bytů, kanceláří, nemocnic, laboratoří a jiných průmyslových objektů. Info 800 225 221.

Werichova 721/1, Olomouc

Náplně do laserových a inkoustových tiskáren

Zabýváme se plněním tonerů do laserových i inkoustových tiskáren, které provádíme téměř na počkání - úspora až 70%. Prodáváme náplně nové i repasované a provádíme servis tiskáren.

Jiráskova 12, Olomouc

21-mobil

vše co Váš mobilní miláček potřebuje v 21. století najdete u nás. Naše firma se zabývá prodejem s příslušenstvím pro mobilní telefony. V naš...

Trnkova 14, Olomouc

TD computer s.r.o.

Internetový a kamenný obchod nabízející produkty výpočetní techniky renomovaných výrobců. Notebooky, počítače, GPS navigace, LCD monitory, tiskárny, náplně do tiskáren, spotřební zboží a mnoho dalšího. Servisní práce, opravy, čištění, instalace, zálohování, obnova dat ... PC a Notebooků.

Werichova 721/1, Olomouc

DoktorPC - Kompletní servis pc

Poskytujeme komplexní služby v oboru výpočetní techniky a to zejména pro domácnosti a fyzické osoby, ale i pro malé a střední firmy bez vlastního IT, které mají jakékoliv softwarové nebo hardwarové problémy s jejich počítači.

Vodní 42, Horka nad Moravou

Root

IT outsourcing a servisní služby, správa počítačových sítí: návrh, realizace, zabezpečení, správa a dohled serverů, technická podpora, bezpečnostní audit, IT poradenství. CAD systémy, prodej hardware a software.

Kollárova 808/5, Litovel

Stanislav Škovran

Zabýváme se instalací, správou a servisem počítačových sítí, počítačů a další zařízení informačních technologií. Outsourcing IT pro živno...

Hodolanská 32, Olomouc

Počítačový servis Olomouc

Počítačový servis Olomouc nabízí servis všech typů počítačů. Samozřejmostí je návštěva technika u zákazníka, kde technik zjistí závadu a sd...

Fischerova 763/7, Olomouc

XDAT.cz

Prodej a Montáž satelitní techniky, servis počítačů (výměna komponent, instalace software, upgrade PC), síťové služby, návrh a provedení strukturované kabeláže (včetně routerů) a technologie WiFi v Olomouckém kraji.

Hlavní 24, Skrbeň

FBT - Firma Bräuer Tomáš

Nabízíme kancelářskou, výpočetní techniku, tonery, spotřební materiál ARMOR včetně servisu. Provádíme opravy,servis značek HSM, Toshiba, HP, Minolta, Canon, Panasonic, Sharp, skartovací stroje, laminátory, dataprojektory, notebooky. Počítačové sítě.

Neředínská 7/48, Olomouc

Gas - TM, s.r.o.

Provozování prodeje sporáků.

Holická 31/574, Olomouc

DOSTÁL CZ, s.r.o.

Obchodní dům a e-shopu nabízí elektroniku a bílé zboží: Panasonic, LG, Philips, Candy, Mora, Gorenje, Whirlpool, Indesit, Hotpoint, Ariston, Fagor, Ardo...

Palackého 853/2, Litovel

PROFIZONA

Nabízíme mobilní telefony, GPS navigace, digitální fotoaparáty a zrcadlovky, mp3 a mp4 přehrávače, paměťové karty, videokamery, telekomunikace atd. Autorizovaný prodejce, zboží pro ČR. Prodej na splátky. Kamenné prodejny. Specializovaný E-shop.

Dobrovského 1038/35, Olomouc

Rapid System, spol. s r.o.

Prodáváme pokladní systémy pro obchody a restaurace, hotelový software, registrační pokladny, váhy, výpočetní techniku, počítačové sítě. Prodáváme materiál (barvicí kazety, papírové kotoučky), OEM produkty Anker (peněžní kazety, klávesnice, displeje).

Chválkovická 143/66, Olomouc

hofix.cz

Zaměřujeme se na servis v oblasti výpočetní techniky. Pomoc nabízíme především drobným podnikatelům, domácnostem nebo studentům. Nabízíme také webové stránky za rozumnou cenu, předevsím na platformě google sites.

Olomouc

Dipolnet.cz

Provozování antén.

Na Bečvě 1388, Lipník nad Bečvou

Manocentrum CZ, s.r.o.

Nabízíme tlakoměry, manometry a teploměry. Máme výhradní zastoupení firem Prematlak, Manomer, Tecsis a Wika. Nabízíme také veškeré mano příslušenství jako jsou ventily, kohouty, kondenzační smyčky a přechodky. Zboží rozesíláme po celé republice.

Rooseveltova 235/19, Olomouc

Gold Office s.r.o. Vše pro Vaši prezentaci

Společnost goldoffice s.r.o. navrhuje, realizuje i pronajímá systémy audiovizuální techniky umožňující sdílení obrazu, zvuku a informací. Široké ...

Riegrova 6, Olomouc

Resat CZ, s.r.o.

provozování prodeje domácích kin

Náves Svobody 31/57, Olomouc

Akcni-elektrospotrebice.cz

Online prodejna specializovaná na značkové elektro (ledničky, pračky, myčky, digestoře, mrazničky, domácí kina, televize, videa). Odebrat lze i na naší velkoobchodní prodejně: pračky, ledničky, sporáky, televize, videa. Doprava zahrnuta.

Nádražní I 748, Velká Bystřice

MAVE PLUS, v.o.s.

Provádíme dovoz nářadí Ingersoll-Rand a podávacích systémů Quicher, prodej a instalace kompresorů Kaeser. Nabízíme průmyslové montážní pneumati...

Nádražní 1617/1, Šternberk

MENPOS

Provozování regulační techniky.

Boženy Němcové 150/5, Olomouc

EOLA, s.r.o.

Provozování měřící a regulační techniky.

Šlechtitelů 241/11, Olomouc

Datamix Solutions, s.r.o.

Provozování softwaru.

Šlechtitelů 813/21, Olomouc

Alsico, s.r.o.

Nabízíme vývoj, výrobu a prodej regulační a stabilizační techniky NN, otočných reklamních panelů a speciálních elektronických systémů. Zakázkový vývoj v oblasti elektrotechniky.

Velký Újezd 368, Velký Újezd

Helena Navrátilová - Luna

Realizujeme interiéry na klíč, prodej a servis: kancelářská technika Develop digitální kopírky, faxy, tiskárny, plně barevné digitální systémy, multifunkční zařízení a skartovačky. Dodáváme kancelářský a školní nábytek od návrhu po realizaci.

Jilemnického 14/43, Olomouc

VÁHOSERVIS OLOMOUC

Provozování prodeje vah.

Hněvotínská 522/46, Olomouc

SMT - stavební a meřící technika

Provozujeme e-shop se zaměřením na prodej profesionální stavební měřící techniky, geodetických přístrojů, el. ručního nářadí a nástrojů. Nabízíme značky Stabila, Kapro, Geofennel, Matabo, Hitachi, Power, Plus, Flex, Ryobi, Eibenstock, Starmix, Tusch, Cedima, Wera.

Sladkovského 160/53, Olomouc

MÜLLER elektro s.r.o.

Elektro velkoobchod i maloobchod. Prodáváme elektroinstalační a hromosvodařský materiál, kabely, svítidla, domovní telefony, žárovky, jističe, rozvaděče, zásuvky, vypínače a podlahové elektrické vytápění. Vyrábíme elektroměrové rozvodnice.

Řepčínská 93/3, Olomouc

František Sova a syn, TELEVIZE.VIDEO.SERVIS

Servis a prodej spotřební elektroniky (LCD, PLASMA, DVD a pod.), montáže anténní techniky, satelitní techniky.

Dr. Beneše 101, Uničov

EURO NOBEL s.r.o.

Servis a prodej výpočetní techniky.

Vídeňská 986/22, Olomouc

TENZO VÁHY, s. r. o.

Provozování regulační techniky.

Brněnská 501/82, Olomouc

Jiří Keclík - prodej domácích elektrospotřebičů

Zabýváme se prodejem elektrospotřebičů.

Nádražní 1617/1, Šternberk

Pavel Stiebner - Auto-Moto-Elektronik

Prodej domácí elektroniky.

ČSA 24/8, Šternberk

Vladimíra Svobodová AVS - Audio Video Svoboda

Prodáváme audio a video elektroniku a příslušenství.

Olomoucká 1255/77, Šternberk

ITZoo.cz

Velkou výhodou repasované výpočetní techniky je skvělý poměr cena výkon. Naše IT pochází především ze zemí západní Evropy od velkých firem a ...

Bratislava

Radek Citovecký - elektroservis

provozovatel elektroservisu.

Puškinova 1452/13, Šternberk

Jiří Obr

Prodej elektroniky a domácích spotřebičů.

Hlavní náměstí 103/9, Šternberk

Petr Kohout - AK Servis

Výroba elektrických motorů, generátorů a transformátorů

Komenského 898/12, Olomouc

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?