Prodejci vybavení a techniky pro firmy

 

Strana:   1 2 3 4 5

APM interiery CZ s.r.o.

Výroba a prodej kancelářského,ubytovacího a zdravotnického nábytku.Prodej sektorového kancelářského nábytku od výrobců :TECHO,HOBIS,ALFA,FORM DESI...

Šlechtitelů 850, Olomouc

APM interiery CZ s.r.o. (pobočka Olomouc)

Prodej kancelářského nábytku,internetový prodej kancelářského nábytku. Nabízíme kvalitní sektorový kancelářský nábytek. Nabízíme : skříně,stoly,kontejnery,paravány,židle,konferenční stoly,konferenční židle,kancelářské židle,skříně na šanony,registrační skříně.

Šlechtitelů 850, Olomouc

APM interiery CZ s.r.o. (pobočka Olomouc)

Dodáváme kancelářské a konferenční židle a křesla. Nabízíme židle do dílen a skladů. Dodáváme sedací nábytek do restaurací, barů a kaváren. Máme židle do zdravotnických zařízení. Kancelářské židle a křesla pro zdravé sezení Nabízíme tyto značky: RIM,PROWORK,ANTARES,ALBA,FORM DESIGN,NOBL.

Šlechtitelů 850, Olomouc

MJC - Zlín spol.s r.o. (pobočka Olomouc)

Kadeřnické potřeby a profesionální vlasová kosmetika. Velkoobchod-maloobchod. On-line prodej. Začínajícím i profesionálním kadeřníkům nabízíme ...

Mlýnská 952, (Vodní kasárna), Olomouc

INPECO Interiér

Provozování kancelářského nábytku.

Litovelská 77/7, Olomouc

Řetězy Olomouc, spol. s r.o.

Vyrábíme řetězy válečkové, dopravní, řetězová a ozubená kola, řemenice ozubené, klínové vedení. Dodáme napínáky Murtfeldt, kuželové převody, svěrná pouzdra, pneumatické prvky Waircom, spojky a řetězy Rexnord, maziva Elkalub, ložisková tělesa, klouby.

Velkomoravská 326/21, Olomouc

Navrátil, spol. s r.o.

Nabízíme pojezdová kola, kolečka a kladky. Různé druhy: otočná a pevná kolečka, bržděná a rejdovací kolečka, nábytková a transportní kolečka....

U Parku 357, Grygov

Siwatec, a.s.

Provádíme prodej a servis čerpací techniky, armatur, závlahové techniky a těsnění.

tř. Svobody 43/39, Olomouc

KOLINEK, s.r.o.

Provádíme výrobu a montáž ocelových prosklených a plných požárních uzávěr EW a EI, ocelových otočných a posuvných protipožárních dveří, ocelových a hliníkových vrat, dveří, oken, prosklených a fasádních stěn z profilových systémů JANSEN, VOEST ALPINE a Reynaers.

Blatec 129, Blatec

Aqua Industrial, s.r.o.

Nabízíme závlahové systémy, zasněžování, montáže a servis čerpadel a armatur, kovovýroba, velkoobchod.

Dalimilova 285/54b, Olomouc-Chomoutov

Figrema, spol. s r.o.

Projektujeme stojany pro podporu prodeje, vybavení prodejen a obchodů. Vyrábíme stojany a stojanové systémy reklamní, presentační, prodejní, plastové, drátěné, kovové, na prospekty, stojánky na tiskoviny, regály, prodejní zásobníky a plastové obaly.

Květinová 59, Křelov

HBC PUMPY s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní i maloobchodní prodej čerpadel, vodáren, armatur, hadic, spojek, elektromotorů, ucpávek zn. SIGMA, ISH, WILO, GRUNDFOS, KSB, EBARA, SLOVPUMP, CALPEDA, SIEMENS. Provádíme opravy čerpadel.

Přerovská 621/2A, Olomouc

Výtahy Moravia CZ, spol. s r.o.

Projektování, dodávka a montáž výtahů všeho druhu a invalidních plošin. Zajišťujeme rekonstrukce, opravy a modernizace stávajících výtahů.

Sladkovského 659/40, Olomouc

EverLift, spol. s r.o.

Montujeme, prodáváme a servisujeme hydraulické nakládací jeřáby-ruky FASSI, KESLA, V-KRAN, nosiče kontejnerů, odtahové a vyprošťovací nástavby, odvozní soupravy, valníky, sklápěče a zvedací plošiny. Dále nabízíme drapáky, klanice, rotátory, úvazky.

Hněvotín 444, Hněvotín

GRUNDFOS

Výhradní zástupce koncernu Grundfos pro ČR a SR. Dodáváme čerpadla pro otopné soustavy, systémy klimatizací, zvyšování tlaku kapalin, průmyslové aplikace včetně systémů čerpání odpadních vod, ponorná a dávkovací. Servis čerpadel značky Grundfos.

Čajkovského 1209/21, Olomouc

Jiří Ruček Set - ES Olomouc

Provozovatel gastro zařízení.

Rejskova 258/12, Olomouc

Georgia - čerpací technika, s.r.o.

nabízíme čerpadla a čerpací techniku tuzemských i zahraničních výrobců: čerpadla kalová, potravinářská, průmyslová a vřetenová. Provádíme s...

Brněnská 462/47, Olomouc

Karel Rössl - Röcom

Výhradní zástupce firmy Technifor a Propen zabývající se průmyslovými značícími a gravírovacími stroji. Dodáváme stroje mikroúderové, rycí a l...

Hanušova 529/11, Olomouc

Dopravní značení SVOBODA

Nabízíme dodávku trvalého dopravního značení včetně montáže, uzavírky včetně návrhu dopravního značení, povolení a realizace. Dále dodáváme vodorovné značení barvou, plastem a strukturálním plastem. Odstraňujeme staré vodorovné značení. Značení cyklotras.

Pavelkova 2/2, Olomouc

Creas, s.r.o.

Provozujeme velkoobchodní prodej papírnického zboží, vyrábíme reklamní a upomínkové zboží. Vedeme kancelářské, balící, kreativní a grafické papíry. Nabízíme zákazníkům kreativní služby v oblasti nákupu standardních a speciálních papírů s důrazem na cenu.

Střední novosadská 4, Olomouc

Ekoelektro - Roman Rozsypal

Provozovatel vysavačů.

Doloplazy 272, Doloplazy

ProMinent Dosiertechnik CS, spol. s r.o.

Součástí naší nabídky je úprava vody, reverzní osmóza, dávkovací čerpadla, dezinfekce pitné vody, CIP stanice, neutralizační stanice, dávkovací...

Sobieského 203/1, Olomouc

COMET OBALY, s.r.o.

Disribujeme obaly a obalové materiály: balicí a vázací technika, skupinové balení, fixace na palety, pásky ocelové CYKLOP, PP, PET, PES, spony, páskovačky, odvíječe, dráty černé a pozinkované.

Karafiátová 585/5, Olomouc

Jungheinrich (ČR), s.r.o. (pobočka Olomouc - Hněvotín)

Hněvotín 445, Olomouc - Hněvotín

DOOS

Provozujeme výrobu a prodej čerpadel, elektromotorů a ucpávek. Závlahová technika, vodárny - prodej, servis, náhradní díly. Dodáváme značky ISH, Sigma, Grundfos, Siemens, Yamada, Calpeda, Slovpump Závadka, KSB, Gorman-Rupp, Ebara, Wilo, Gast a Q&P.

nám. T. G. Masaryka 74, Náměšť na Hané

MP Nábytek

Nabízíme kancelářské židle, nábytek, kuchyně na zakázku.

Labutí 2314/6, Šternberk

Půjčovna stavebních strojů, spol. s r.o.

Poskytujeme stavební stroje - půjčovna, bazar a opravy, autodoprava, zemní stroje, půjčování lešení, výtahy, pronájem a opravy stavebních strojů (rypadla, bagry, jeřáby, nakladače, míchačky), zámečnictví, uskladnění vozidel. Dále provádíme zemní práce.

Na zákopě 443/2, Olomouc

VK čerpadla

Provozovatel obchodní poradenské a servisní firmy zabývající se čerpadly a čerpací technikou. Specializuje se na opravy, servis a distribuci čerpadel ...

Přáslavice 278, Přáslavice

KOVOPOS CZ, s.r.o.

Nabízíme prodej, pronájem a servis malé stavební mechanizace. Nabízíme lešení BLIZ, BOSS, SEMPLICE a ALVE, vibrační techniku, pěchy a desky Mikasa. ...

Hodolanská 413/32, Olomouc

Manocentrum CZ, s.r.o.

Nabízíme tlakoměry, manometry a teploměry. Máme výhradní zastoupení firem Prematlak, Manomer, Tecsis a Wika. Nabízíme také veškeré mano příslušenství jako jsou ventily, kohouty, kondenzační smyčky a přechodky. Zboží rozesíláme po celé republice.

Rooseveltova 235/19, Olomouc

WANZL

Zajistíme kompletní vybavení prodejen, obchodní zařízení a interiéry obchodů. Dodáváme nákupní vozíky, transportní vozíky, regály, vstupní zařízení, pokladní boxy, infosystémy, zařízení pro logistiku a průmysl, vybavení hotelů.

Hněvotín 333, Hněvotín

MS Elektro CZ

Zajistíme zabezpečovací kamerové, protipožární a docházkové systémy. Dodáme zabezpečení, průmyslové kamery, alarmy, antény, set top boxy, dvb-t, telefonní ústředny, strukturované kabeláže, počítače, elektronické slaboproudé projekty, revize a servis.

Přerovská 425/39, Olomouc

ASOPOL, s.r.o.

Provozujeme VO-MO kancelářských potřeb a papírnictví. Prodáváme xerografický a tabelační papír, vybavení kancelářského stolu, školní potřeby, tiskopisy, obálky, kalendáře, pohlednice, omalovánky, pexesa, složky, psací potřeby a další kancelářský materiál.

Šlechtitelů 636/6, Olomouc

AQUA TREND O.K.

Provozujeme velkoobchod a maloobchod čerpadel. Nabízíme a prodáváme spotřební a průmyslová čerpadla, průmyslové armatury, vodo instalační materiál, tlakové nádoby, těsnění, rychlospojky GEKA, hadicová šroubení a armatury, postřikovače.

Neředínská 7/48, Olomouc

K+H čerpací technika, s.r.o.

Nabízíme čerpadla od návrhu po dodání. Prodej kalových čerpadel, kozlíkových čerpadel, domácích vodáren, čerpadel do vrtaných studní. Dále nabízíme pružné spojky, elektromotory a frekvenční měniče. Technické poradenství, montáž, servis a zkušebna čerpadel.

Dolní novosadská 55/66, Olomouc

SOKOMAX

Nabízíme zaměření a rektifikaci jeřábových drah. Zajišťujeme revizní a školicí činnost v oblasti ZZ.Vyrábíme, montujeme, opravujeme a rekonstruujeme jeřáby mostové, podvěsné, jeřábové dráhy, kladkostroje, dálkové ovládání na jeřáby.

Pňovice 251, Pňovice

Prowork interiér, s.r.o.

Zajišťujeme návrhy, realizaci interiérů na klíč. Dodáváme interiéry bytů, rodinných domů, hotelů, restaurací, prodejen, butiků a lékáren. Dále vyrábíme atypický nábytek včetně kuchyňských linek se spotřebiči, dodáváme interiérové dveře, osvětlení, doplňky.

Wellnerova 1215/1, Olomouc

Jan Chudoba - Techlan

Nabízíme manipulační techniku, vázací prostředky pro jeřáby, smyčky, popruhy, upínače, svěrky, řetězy, ocelová lana, magnety, kladkostroje, hydr...

Dolní novosadská 257/69, Olomouc

WAY MORAVA, s.r.o.

Nabízíme stavební stroje - prodej, pronájem, sevis a bazar. Dále dodáváme nakladače LOCUST, rypadla, mini rypadla NEUSON, hutníci technika a vibrační válce AMMANN, rychlo nakladače, dozery, elektrocentrály WAY a HONDA. Provádíme školení strojníků.

Na Šibeníku 154/3, Olomouc

Screen servis, spol. s r.o.

provozování technických tkanin

Na zákopě 525/1g, Olomouc

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?